Akcesoria i gadżety marketingowe

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dystrybucją naszych produktów do otrzymania materiałów wspomagających sprzedaż i promocję. Obecnie dostępny jest wygodny w formie walizki z rączką prezenter zawierający próbki naszych produktów wraz z opisem w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Prezenter może służyć po rozłożeniu jako ekspozycja w biurze handlowym, sklepie, magazynie. Zapraszamy.

Tablica reklamowa (lub baner) 3D o wysokiej rozdzielczości, system profili do dociepleń Bella Plast. Idealna jako materiał szkoleniowo – informacyjny dla wykonawców, klientów, przedstawicieli techniczno-handlowych, z opisem wyrobów (nazwy) oraz sposobem ich łączenia i montażu. Tablica drukowana jest na twardej płycie PVC, ale możemy przygotować dla Państwa także baner. Proporcje tablicy (i banneru) 23 x 15. Czyli możemy np. przygotować tablicę o wymiarach: szerokość 230cm i wysokość 150cm lub mniejszą. Na specjalne zamówienie, możliwość przygotowania tablicy w dowolnych wymiarach oraz z nazwą dystrybutora. Kontakt: Wojciech Nagrodzki, tel. 603 579 820.

Zapraszamy firmy wykonawcze i dystrybutorów do zapoznania się z warunkami na korzystanie z siatek ochronnych elewacyjnych – szczegóły otrzymania materiałów do uzgodnienia z Panem Wojciechem Nagrodzkim: 603 579 820.

Miarka stalowa 5m szeroka Bella Plast