Kup oryginał

Kupuj tylko ORYGINAŁ BP z Krajową Oceną Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie: ITB-KOT-2017/0249 – wraz z poszerzeniem (EDYCJA 2).

Z przykrością zauważamy, iż pojawiają się na rynku produkty łudząco podobne do oferowanych przez naszą firmę. Naśladowana jest kolorystyka i kształty (przekroje) produktów. Ale na tym kończy się podobieństwo, dalej mamy już tylko niskiej jakości tworzywo PVC i inne elementy listew: siatki szklane o niskiej gramaturze i wytrzymałości, dylatacyjne taśmy piankowe (listwy przyokienne) wyglądające tylko na taśmy dylatacyjne itd.

Problemem w takich wyrobach jest także ich prostoliniowość, a szczególnie podatność na wygięcia podczas magazynowania i użytkowania czyli wtedy kiedy produkt doznaje zmian temperatury otoczenia. Poprawnie wytłoczona listwa zachowa swoje wymiary nawet jeśli nastąpią duże skoki temperatury, a listwa wytłoczona z przemiału lub bez odpowiedniego nadzoru – ulegnie w takich warunkach czyli w warunkach użytkowania – odkształceniom. Zjawisko to jest bardzo niepożądane gdyż prowadzi do pęknięć tynku na elewacji.

Kupując produkty Bella Plast – zawsze zażądaj Deklaracji Zgodności, przeczytaj etykietę, sprawdź czy na produkcie i opakowaniu znajdują się nasze znaki towarowe o brzmieniu BELLA PLAST wraz z logotypem „BP”.

Zawsze możesz skonsultować się z nami i wyjaśnić swoje podejrzenia, co do oryginalności produktu, zadzwoń: +48 691 96 76 33.

Od wielu już lat stosujemy na siatkach szklanych wspólny znak towary z firmą Saint-Gobain o brzmieniu: BELLA PLAST VERTEX, co dodatkowo gwarantuje potwierdzenie oryginalności naszych produktów.

Znak towarowy Bella Plast VERTEX